Reklamace a vrácení zboží

Reklamace nebo výměna zakoupeného produktu

Pokud reklamujete nebo potřebujete vyměnit váš produkt, vyplňte dokument: Reklamační protokol. Pro co nejrychlejší vyřízení vaší reklamace, musí být všechny údaje vyplněny správně.

  • Je třeba vyplnit, zvlášť formulář ke každé jedné reklamaci. Kopii si nechte zaslat na vaš mail.
  • Dodavatel licence se zavazuje vyřešit reklamaci ve prospěch zákazníka v co nejkratším možném čase ale nejpozději do 30 dnů ode dne přijetí této reklamace a produktů v ní popsaných.

Před zasláním Reklamačního protokolu si pečlivě přečtěte jeho obsah.

Odstoupení od smlouvy

Jakýkoliv u nás zakoupený produkt lze vrátit a obdržet zaplacenou částku zpět. Tato možnost je omezena na 30 dnů ode dne doručení produktu. Pokud si přejete vrátit jeden nebo všechny vaše produkty, vyplňte formulář pro Odstoupení od smlouvy. Pro co nejrychlejší vyřízení vaší reklamace, musí být všechny údaje vyplněny správně.

  • Je třeba vyplnit, ke každému jednomu odstoupení. Kopii si nechte zaslat na vaš mail
  • Dodavatel licence se zavazuje vyřešit odstoupení ve prospěch zákazníka v co nejkratším možném čase ale nejpozději do 30 dnů ode dne přijetí tohoto odstoupení a produktů v něm popsaných.
  • Zakoupené produkty mohou být zákazníkem vráceny maximálně do 30 dnů ode dne jejich doručení.

Před zasláním dokumentu k odstoupení od smlouvy si pečlivě přečtěte jeho obsah.

Jak dlouho tento proces potrvá?

Reklamace bude vyřešena nejpozději do 30 dnů (obvykle ale do 5 prac. Dní) od data přijetí dokumentu, pokud se obě strany vzájemně nedohodly na době delší. Předpokladem je, že budou poskytnuty všechny informace, které umožní rychlé zpracování reklamace. To je podmíněno správně vyplněným formulářem a konzultací s naší zákaznickou podporou.

Budu o změně stavu mé reklamace informován?

O jakýchkoliv změnách vás informujeme e-mailem. Přísně dodržujeme postup reklamace a snažíme se každou reklamaci vyřešit co nejrychleji je to možné.

Kdo zaplatí náklady na vrácení produktu?

Z důvodu, že naše firma obchoduje pouze a výhradně s elektronickými produkty – nevznikají žádné náklady na dopravu.

Shopping Cart